Усі блоги

Знайомство
1 February, 2022

Матусі, як обіцяла, розповідаю про себе. 
Мене звати Ірина, мені 43 роки, я матуся дорослого синочка та донечки-підлітка. За першою освітою біолог. Дуже люблю шити, з самого дитинства, як себе пам'ятаю. 
Минулого року я здійснила свою заповітну мрію - розпочала власну справу за покликанням - створення якісного одяг для дітей від ТМ Lovely Berry
Шлях до цього рішення був не з легких. Перші кроки зроблено ще 2017-го: придбано професійне обладнання, зареєстровано торгівельну марку тощо, але тоді мені гостро бракувало досвіду, професійних вмінь та віри у власну справу.
Я вважаю, що успіх приходить до наполегливих та працьовитих, тому, я не здалася, вирішила вчитися та рухатися до мрії. За цей час, я пройшла шлях від швачки-любителя до технолога швейного виробництва. У 2020 році отримала вищу освіту за фахом швейної справи та досвід роботи на виробництві за спеціальністю. Я власноруч відшила більше 1000 дитячих виробів, вдосконалила власну майстерність та  головне - повірила в себе. У 2021 році було прийнято важливе рішення- залишити успішну роботу та присвятити себе власній справі - шити якісний одяг для дітей, максимально якісний, який буде якісним в усьому від тканинки до рівних строчок. Так було відкрито швейну майстерню Lovely Berry.

Декілька місяців працювала одна: кроїла, відшивала замовлення, фотографувала, спілкувалася з вами в дірект, формувала відправлення, відносила на пошту, замовляла тканинку, планувала нові моделі. Так, іноді, щоб виконати все вчасно та якісно, відпочивала не більше 3-4 години на добу, але, все це -  дрібниці. Я щаслива, коли отримую ваші задоволені відгуки та фото з малятами особливо, надихають коментарі, щодо високої якості моїх виробів.
У 2022 році на Lovely Berry чекає цікавий шлях становлення та розвитку, але тепер, це не одна я, це команда професіоналів, майстрів своєї справи, які працюють для вас з любов'ю. 

Р.S. Про філософію та цінності Lovely Berry обіцяю написати окремий пост