Про нас

Lovely Berry

 Підкреслюємо індивидуальнусть кожної дитини.

Для того, щоб зберегти унікальність наших виробів, ми робимо одяг лімітованими колекціями. Особливу увагу приділяємо деталям, аксесуарам, декоративним елементам та можливості комбінувати речі однієї колекції між собою. Такий підхід дозволяє створити неповторний особистий образ, підкреслити індивідуальність та особливий стиль.

② Поєднуємо модний дизайн із елегантністю, стилем, комфортом.

Наш одяг відповідає всім актуальним тенденціям сучасної моди, однак ми прагнемо створювати інтелігентні, елегантні речі з власним стилем та особливим благородством. При цьому, не забуваємо про комфорт, зручність та практичність одягу під час ігор та веселощів. 

③ Гарантуємо високу якість та безпеку продукції. 

Наші речі виготовляються з якісних сертифікованих тканин українського, італійського та німецького виробництва. Це майже завжди 100% натуральної тканини. Іноді у складі тканин допускаємо невеликий вміст штучних волокон, але тільки тоді, коли цього вимагає виріб для стійкості у процесі експлуатації. При виборі тканин звертаємо увагу на дитячі принти та "ягідні" малюнки, які так подобаються дітям!

 • Декілька слів про нас 

  Lovely Berry - українська марка якісного одягу для дітей від 0 до 10 років

  Lovely Berry - молодий бренд, заснований у 2017 році. Наша історія почалася з великого бажання створювати якісні, безпечні, комфортні та унікальні речі для дітей. Засновниця бренду, мама сина та доньки, довгий час із любов'ю шила лише для своїх дітей, але одного разу вирішила реалізувати свої сміливі ідеї у творчій майстерні у дружній команді однодумців. Так з'явився Lovely Berry бренд, команда, затишна швейна майстерня, де створюються лімітовані колекції дитячого одягу преміум якості.  Наш девіз: якість у всьому!  Ми поставили собі за мету:

   робити речі обмеженими партіями, щоб зберегти унікальність виробів;

   використовувати натуральні, сертифіковані тканини та якісну фурнітуру, щоб забезпечити безпеку виробів та стійкість в експлуатації;

   ретельно контролювати пошиття кожної деталі, кожного рядка, щоб отримати вдячність і любов наших покупців!

  І найголовніше – щоб створені нами речі, подобалися самим дітям!    Детальніше